קורס יישומי מחשב

למדו מקצוע נדרש – קורס יישומי מחשב

office היא חבילת היישומים של מיקרוסופט, הכוללת בתוכה את התוכנות:,power point excel ו-word. כמו כן outlook והאינטרנט.

באמצעות office ניתן להפיק מסמכים מורכבים, לבצע חישובים, ניתוחים וגרפים, להפיק מצגות אלקטרוניות וכן לשלוח דואר אלקטרוני, כל זאת בצורה גרפית ידידותית ונוחה מאי פעם, כאשר כל השימוש הוא בשפה העברית.

קורס אאוטלוק – תכנית הלימודים בקורס Outlook מתמקדת בהכרת ממשק שליחת המיילים הייחודי של התוכנה, מיון על פי התיקיות, תזכורות, הפעלת הודעות קופצות ועוד. משתתפי הקורס ירכשו כלים ומיומנויות מתקדמים לניהול העבודה המשרדית באמצעות תוכנת אאוטלוק.

 

קורס וורד – לימודי Word מקנים לסטודנטים ידע נרחב לעבודה עם מעבד התמלילים ייחודי של מיקרוסופט, באמצעותו ניתן לערוך, לעבד ולבצע בדיקת איות לטקסטים מסוגים שונים.

קורס פאוור פוינט – לימודי PowerPoint מכשירים את המשתתפים בהם להכנת מצגות אפקטיביות ומקצועיות לימוש בעולם האקדמיה ובמסגרת העבודה. הקורס מקנה לסטודנטים טכניקות מתקדמות להעברת מסר באמצעות מצגת תוך חווית לימודים מהנה ומעשירה.

קורס אקסל – Excel הוא גיליון אלקטרוני המאפשר יצירת טבלאות מורכבות, שימוש בנוסחאות וארגון מידע מסוגים שונים. תוכנת אקסל היא אחת מהתוכנות המשרדיות הפופולאריות ביותר, כך שבוגרי הקורס נהנים מיתרון משמעותי בשוק העבודה.