קורס טכנאי מחשבים

למדו מקצוע נדרש – טכנאי מחשבים

אם אתם נמשכים לעולם המחשבים ואף התברכתם בכישורים טכנולוגיים מפותחים, ואם אתם מחפשים לימודי הכשרה מקצועית איכותיים אשר יקנו לכם מקצוע נדרש ורווחי – כדאי לכם להכיר את קורס טכנאי מחשבים אישיים (הידוע גם כקורס טכנאי מחשבי PC וקורס טכנאי מחשבים נייחים) – קורס איכותי, בן מספר חודשים, אשר יקנה לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לטכנאי מחשבים מקצועי, העוסק בהתקנתם, תחזוקתם ותיקונם של מחשבים.

קורס טכנאי מחשבים מקנה ללומדים בו ידע מעמיק בנושא של טכנולוגיית המחשב ומעניק להם כלים בתחום על מנת שיוכלו להפוך להיות טכנאים בעלי ידע רב בתחום תחזוקת המחשבים, ההתקנה של רכיבי חומרה, התקנות ויישום של מערכות תוכנה, איתור תקלות ותיקונן וכו'.

קורס טכנאי מחשבים מיועד לכל המעוניין לרכוש ידע מקצועי בתחום המחשבים ורוצה מיד בתום הלימודים לעבוד בתחום. הלימודים הינם קצרים ובנוסף אינם מצריכים ידע קודם בתכנות או בתחומים אחרים מעולם המחשבים. הם כוללים את לימוד האופן בו המחשב בנוי, לצד תוכנות המסייעות לתמיכה במחשבים, התקנת תוכנות, בניית מערכות מחשבים וטיפול במערכות קיימות.

טכנאי מחשבים משתלבים במגוון תפקידים כגון טכנאי שירות, תפקידי מכירה, הדרכה וייעוץ, ועוד, במגוון מקומות עבודה כגון חברות תמיכה, חברות וחנויות מחשבים, חברות עסקיות, או כעובד עצמאי, כפי שעושים רוב טכנאי החשמל – כיום רשומים בישראל אלפי טכנאי מחשבים, ולרובם יש עבודה בשפע.

הבוגרים יכולים גם להמשיך ללימודי הנדסאי מחשבים, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בהנדסת מחשבים ותוכנה, או תחומים קרובים אחרים.