קורס אבטחת מידע

למדו מקצוע נדרש – קורס אבטחת מידע

מקצוע אבטחת המידע הינו תחום מרתק המספק אופק תעסוקתי יציב, שכן כל ארגון שואף להגן על המידע שברשותו. הטכנולוגיה משתנה באופן מתמיד ועמה האתגר להגן מתוקפים חיצוניים ולעיתים מעובדי החברה. זהו אחד התחומים המאתגרים והמתגמלים בהייטק. השינויים בעולם תשתיות התקשורת מייצרים רשת חדשה עם יכולות חדשות, המשנות באופן יסודי את הדרך שבה תקשורת מחשבים פועלת. על מנת למצות את היכולות של הרשת החדשה במלואן, נדרש סוג חדש של מומחי תקשורת ואבטחת מידע – מומחים בעלי סט רחב של מיומנויות במגוון טכנולוגיות.

הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להיכנס לשוק הישראלי היא באמצעות לימודי אבטחת מידע אשר מתרחשים במסגרת קורס אבטחת מידע מקיף שמטרתו להכשיר את התלמיד ולהכינו לעולם הסייבר.

במסגרת  קורס סייבר יועברו לתלמיד כלים מעשיים ואלמנטים חשובים עם ליווי של אנשי הייטק בכירים בסייבר בעלי ניסיון מקיף של ניהול רשתות ואבטחת מידע ברמות הגבוהות ביותר.

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים לעבוד בניהול אבטחת מידע ייעוץ אבטחת מידע וכן בבארגונים וחברות שונות. כמו כן, הבוגרים יוכלו לבצע בקרות וסקרי אבטחת מידע לייעול אבטחות המידע בגוף שעימו הם עובדים ולשם מיפוי סיכונים אפשריים. בנוסף, ניתן לבצע מבדקי חדירה אשר יעזרו באיתור נקודות חולשה בארגון.

רישום לקורס:

כדי להירשם, או לקבל פרטים אודות הקורס, מלאו בבקשה את הטופס שבעמוד זה, ונציג שלנו ישוב אליכם להמשך התהליך.